Трускавець - 2023

До уваги пасажирів:

автобусні виїзди КИЇВ - ТРУСКАВЕЦЬ / ТРУСКАВЕЦЬ - КИЇВ здійснюються нами впродовж усього календарного року, крім проміжку часу з 19 червня по 18 серпня щоліта. По маршруту Київ - Трускавець виїзди з Києва здійснюємо щопятниці о 23:00, що дає вам можливість відпрацювати усю робочу неділю і в пятницю ввечері, після робочого дня, встигнути зібратись та вчасно дістатись до місця посадки в автобус. Прибуття в Трускавець відбувається в суботу зранку о 09:45. Неспішно діставшись до потрібного закладу відпочинку чи лікування вам залишиться недовго чекати на заселення у свій номер о 12:00. По маршруту Трускавець - Київ виїзди з Трускавця здійснюємо щосуботи об 11:30, що зручно для вас: після виселення з закладу відразу в автобус та додому. Планове прибуття в Київ відбувається цього ж дня о 22:15 до входу в Метро Житомирська.

Ціну проїзду, місця посадки та висадки пасажирів, іншу необхідну інформацію читайте на сторінках КИЇВ - ТРУСКАВЕЦЬ / ТРУСКАВЕЦЬ - КИЇВ (див. нижче). Дні здійснення позапланових виїздів за цими маршрутами у новорічний період (з 20 грудня до 10 січня щороку) дивіться в календарі онлайн-платформи "Звідки" - "Куди" на нашому сайті.

Київ - Трускавець Трускавець - Київ

Консультації щоденно з 09.00 до 21.00 за тел.:

+38 097 0000 122

Сповіщення: В цілях загальної безпеки всі телефонні розмови за нашими телефонами записуються. Це ніяким чином нас з Вами не принижує, не зачіпає Вашої гідності, не є втручанням в Ваше життя. Однак це дає можливість, в разі потреби, унеможливити в майбутньому ненавмисне чи сплановане викривлення чи спотворення змісту проведених розмов та допомогти встановити істину. Дякуємо за розуміння!

Вдалого відпочинку та надійного перевізника!