Буковель, Ясіня - 2022/2023

До уваги пасажирів:

автобусні виїзди КИЇВ - БУКОВЕЛЬ, ЯСІНЯ / ЯСІНЯ, БУКОВЕЛЬ - КИЇВ здійснюються нами впродовж зимового гірськолижного сезону - до середини березня, включно з Новорічними і Різдвяними виїздами, щоб надати вам можливість відвідати карпатські гірськолижні курорти та вдосталь насолодитись катанням на лижах, сноубордах чи сноубайках інше, виїхавши з нами в середу , четвер або неділю ввечері о 19:00 з Києва, аби прибути зранку наступного дня до місця відпочинку. Зворотні виїзди в Київ здійснюємо щочетвер, щосуботи та щонеділі (з початкового пункту відправлення - с. Ясіня - о 19:00) з приїздом в Київ зранку наступного дня о 07:00, що дає можливість встигнути на роботу чи навчання в день прибуття. За іншої пори року - влітку та восени, виїздів за цими маршрутами не здійснюємо. Сайт Буковеля.

Дні виїздів, години відправлення та прибуття, ціну проїзду, місця посадки та висадки пасажирів, іншу необхідну інформацію читайте на сторінках КИЇВ - БУКОВЕЛЬ, ЯСІНЯ / ЯСІНЯ, БУКОВЕЛЬ - КИЇВ (див. нижче) або дивіться на ОНЛАЙН-платформі "Звідки" - "Куди" на нашому сайті.


Київ - Буковель, Ясіня Буковель, Ясіня - Київ

Консультації щоденно з 09.00 до 21.00 за тел.:

+38 097 0000 122

Сповіщення: В цілях загальної безпеки всі телефонні розмови за нашими телефонами записуються. Це ніяким чином нас з Вами не принижує, не зачіпає Вашої гідності, не є втручанням в Ваше життя. Однак це дає можливість, в разі потреби, унеможливити в майбутньому ненавмисне чи сплановане викривлення чи спотворення змісту проведених розмов та допомогти встановити істину. Дякуємо за розуміння!

Вдалого відпочинку та надійного перевізника!