Замовити пасажирські перевезення Україною та Європою двоповерховими автобусами міжнародного класу NEOPLAN-122

можна за тел.:  +38 097 0000 122  + Viber

Ми довеземо вас комфортно, якісно та безпечно за будь-якої погоди, в будь-яку пору року, незалежно від віддаленості пункту призначення.

 

Автобуси Неоплан-122 Skyliner, які ми пропонуємо замовникам, за своїми характеристиками відповідають найвищим вимогам та стандартам міжнародних пасажирських перевезень, обладнані усім необхідним для безпечної (в т.ч. "гірські гальма") та комфортної подорожі на будь-яку відстань за будь-якої погоди та пори року. У розділі сайту "Автобуси" є фото наших автобусів, описано функціональне начиння, а також представлені схеми типового розміщення місць в салонах двоповерхових автобусів.

Зручні сидіння з регулюванням нахилу спинки, великі панорамні вікна, системи кондиціонування з індивідуальними блоками управління та аудіо-відео сервісу зроблять вашу подорож комфортною та легкою, а поїздку цікавою та незабутньою.

Завдяки постійному догляду наші автобуси знаходяться у надійному технічному стані, салони чисті, не прокурені, сидіння не забруднені, спинки сидінь та підлокітники – справні. Відповідно, якість послуг перевезення – найвища.

Автобуси застраховані, регулярно проходять обов`язковий щопіврічний технічний огляд, обслуговуються досвідченими механіками у спеціалізованих СТО та майстернях. Кожен виїзд здійснюється після перевірки технічного стану автобуса уповноваженим механіком з поміткою в Дорожному листі.

За кермом водії-професіонали, які мають міжнародні водійські сертифікати та страховки, великий досвід керування двоповерховими автобусами, знають дороги та об'єкти вздовж доріг України та Європи. Перед кожним виїздом проходять медогляд з поміткою про це в Дорожному листі.

На час здійснення поїздки всі пасажири застраховані. У розділі "Страхування пасажирів" ви дізнаєтесь, яким чином здійснюється страхування пасажирів на транспорті. На початку кожної поїздки пасажири отримують інструктаж по техніці безпеки та правилах поведінки в дорозі, правилах користування інфраструктурою автобуса.

Наша підприємницька діяльність офіційна, ми зареєстровані як суб`єкти підприємницької діяльності, маємо ліцензії на право "надання послуг з перевезення пасажирів при внутрішніх та міжнародних перевезеннях пасажирів автобусами", сплачуємо податки до державного бюджету, працюємо  за безготівковим розрахунком та надаємо замовнику повний пакет бухгалтерських документів щодо поїздки.

За потреби, наші іноземні партнери-перевізники нададуть вам послуги по внутрішніх перевезеннях пасажирів автобусами в Польщі, Чехії, Болгарії, Латвії ін.

У сучасному ритмі життя дуже важливо, щоб транспорт відповідав основним вимогам: був надійним, швидким та комфортним. Крім того, у багатьох колективів час від часу виникає необхідність щодо оренди пасажирського транспорту - для відпочинку на вікенд або поїздки у відпустку, ділового турне, робочої поїздки, екскурсії для дітей, корпоративного свята в іншому місті - запитів існує безліч.

Основні вимоги, які висувають замовники до орендованого транспорту

  • оперативність оренди;
  • доступність ціни;
  • хороший технічний стан;
  • професіоналізм водія.

Усі ці вимоги виконуються у випадку оренди автобуса в нашій фірмі. За потреби, наші фахівці підберуть найоптимальніший маршрут за місцем вашого прямування та нададуть першокласного досвідченого водія/водіїв.

Високий рівень комфорту нашого транспорту, а також професіоналізм водіїв зроблять будь-яку поїздку, навіть на дуже далеку відстань, швидкоплинною й приємною. Кожен пасажир зможе в дорозі розслабитися та відпочити у зручних сидіннях та за комфортної температури в салоні.

Оренда автобуса з водієм/водіями дозволяє вносити до екскурсійних маршрутів будь-які корективи, а також самостійно або з нашою допомогою розробляти власні сценарії поїздок: позначати зупинки, екскурсії, час на перекуси тощо.

Пропонуємо перевезення з Києва автобусами Neoplan-122

Пасажирське перевезення з Києва в різних напрямках здійснюємо постійно. Усе технічне оснащення транспорту - у відмінному стані, салони обладнані комфортними кріслами та кондиціонуванням.

На нашому сайті є розклад виїздів в Європу та поїздок у міста багатьох областей України. Крім купівлі квитка онлайн на існуючі виїзди від нашого автотранспортного підприємства, можна орендувати автобус з водієм за необхідним маршрутом для групи людей. Для цього необхідно зв'язатися з нами за вказаним номером телефону.

Оренда автобусів з водієм у Києві за доступною ціною

Організувати оперативне комфортне перевезення в Києві та інших великих містах не так просто, тому замовлення оренди автобуса з водієм необхідно планувати заздалегідь. У такому разі вдасться уникнути різних прикрих непорозумінь та «накладок». Адже транспортний засіб напередодні поїздки необхідно відповідно підготувати - провести поточний технічний огляд, а також виконати санітарно-гігієнічне обслуговування.

Автобусні перевезення на замовлення

При оренді автобуса ціна має значення, але не менш важливо знати про безпеку поїздки. Фактори спокою пасажирів - це високий рівень професіоналізму водіїв, справний транспорт та відповідне страхування.

Якщо перевізник гарантує якісне виконання пасажирських перевезень з Києва не лише по країні, але й за її межами - це свідчення авторитетності фірми-перевізника, її професіоналізму та високого рівня послуг.

Переваги замовлення автобуса в Києві від автотранспортного підприємства фірми NEOPLAN

  1. Безпека. Оренда автобуса з водієм в Києві від підприємства з хорошою репутацією та великим досвідом гарантує безпеку пасажирів.
  2. Організованість. Замовити автобус з водієм означає вказати точний час та місце - як відправлення, так і прибуття, і в результаті отримати ці послуги.
  3. Комфортабельність. Наші автобуси обладнані усім необхідним для зручності та комфорту пасажирів.
  4. Економія коштів. Автобус в оренду у нашої фірми не дорожчий, ніж у конкурентів, а в деяких випадках дешевший середньої вартості.

Наша фірма - перевізник з хорошою репутацією, тому для своїх замовників ми робимо все можливе, щоб автобус в Києві було надано своєчасно, справним та чистим, з професійним ввічливим водієм/водіями.