Трускавець - Київ

Зверніть увагу. Наш маршрут: їдемо комфортабельним 2-поверховим автобусом Неоплан-122 з Трускавця у напрямку м. Львів, далі окружною м. Львів (без заїзду у Львів) та трасою Чоп-Київ до м. Рівне (заїжджаємо в Рівному на автовокзал "Чайка", WC), далі до м. Сарни (заїжджаємо на автовокзал, WC), далі "Варшавською" трасою в напрямку Києва без заїзду в будь-які міста, розташовані вздовж "Варшавської" траси для додаткового підбору пасажирів, проїжджаємо через Бородянку - Немішаєве - Бучу в Київ. Зупинки робимо тільки на сучасних комплексах АЗС: OKKO, UPG, WOG або SOCAR.

Ціна проїзду в наших автобусах:  1000 грн - доросла особа  /  900 грн - дитина віком до 10 років

Знижка:  Якщо Ви оплатили 2 і більше посадкових місця в потрібному Вам напрямку, Вам надається знижка 10% при купівлі 2 та більше місць в зворотному напрямку.

Дати виїздів з Трускавця у Київ: 
кожну суботу, + додаткові позапланові виїзди впродовж новорічних свят з 20 грудня по 10 січня щороку (точні дати додаткових новорічних виїздів дивіться в календарі онлайн-платформи "Звідки" - "Куди" на нашому сайті).
 

Година виїзду з Трускавця:  11:30   Подача автобуса на посадку:  11:20

Місце посадки пасажирів в Трускавці: автовокзал м. Трускавець (вул. Дрогобицька, 35).
 

Дата прибуття в Київ: ввечері того ж дня, тобто кожну суботу.

Година прибуття в Київ:  22:15

Єдине місце висадки пасажирів в Києві: зупинка громадського транспорту поруч з виходом з Метро Житомирська , як в`їжджати зі сторони Житомира в Київ.
Орієнтир: адреса для навігатора - проспект Перемоги, 117

Графік руху та планові зупинки автобуса вздовж дороги Трускавець - Київ:
11:30 – відправлення з автовокзалу м. Трускавець;
13:15 – зупинка на АЗС ОККО, окружна м. Львів, 530 км дороги Київ-Чоп, WC;
16:10 - зупинка на автовокзалі "Чайка" в м. Рівне, WC;
17:40 - зупинка на автовокзалі м. Сарни, WC;
19:40 – зупинка на комплексі АЗС «Сябри», 154 км траси Київ-Варшава, WC;
22:15 - прибуття в Київ до входу в Метро Житомирська;

 

Квитки на автобуси Трускавець Київ онлайн

За маршрутом Трускавець Київ автобусні поїздки дуже популярні. І не тільки тому, що киянам, які відпочивали чи лікувались у Трускавці потрібно повернутись додому, а і тому, що багато жителів Трускавця та Львова хочуть відвідати столицю України як з особистими, так і робочими візитами. Крім того, постійно проходять екскурсії для студентів та учнів з Трускавця і Львова до Києва із навчальною та пізнавальною метою. Багато туристів з Європи їдуть до Києва також через Трускавець та Львів, тому купують квитки на автобус Трускавець Львів Київ. Творчі люди - художники, антиквари, народні умільці та фотографи, також бажають у святкові або вихідні дні потрапити до Києва, щоб виставити свої роботи на Андріївському узвозі для показу й продажу, пофотографувати або помалювати з натури.

У сучасних пасажирів дуже затребувана купівля квитків на автобус з використанням онлайн-сервісів. Кожен відшукує та обирає ту пропозицію, яка підходить за вартістю квитка до Києва, точністю маршруту, виду транспорту, умов поїздки, часу та місця відправлення. Наша онлай-платформа продажу квитків надає пасажирам можливість швидко придбати квиток онлайн на проїзд нашими сучасними автобусами Неоплан-122 будь-куди, в т.ч. за маршрутами Трускавець Львів Київ та Київ Львів Трускавець.

Купити квитки Трускавець Київ на нашому сайті

На нашому сайті можна купити квитки Трускавець Київ на Неоплан-122 - сучасний двоповерховий комфортабельний автобус, який технічно відповідає необхідним стандартам пасажирських перевезень. Ми розробили зручну систему пошуку маршруту і внесення особистих даних. Усі місця - вільні та зайняті - чітко видно, щоб кожен зміг вибрати одне або кілька місць в автобусі.

Купити квиток на автобус до Києва можна за 5-10 хвилин, перерахуємо також інші переваги покупки онлайн.

  1. Зручність.
  2. Швидкість.
  3. Великий вибір маршрутів.
  4. Наочність та самостійний вибір місць.
  5. Зручний спосіб оплати.
  6. Ціна квитка до Києва онлайн.
  7. Безпека процедури купівлі.
  8. Відсутність черги.

Поїздка нашим автобусом до Києва з Трускавця

Поїздка автобусом до Києва з Трускавця від нашої компанії принесе вам справжнє задоволення. Наші професійні водії довезуть вас швидко й безпечно. У дорозі ви зможете читати, дивитися відео, насолоджуватися краєвидами за вікном і просто відпочивати. Відкидні крісла підвищеної комфортабельності дозволяють робити це повною мірою.

Скориставшись нашими послугами хоча б раз, вам неодмінно захочеться звернутися до нас іще. А ми, в свою чергу, з радістю зустрінемо як нових, так і постійних пасажирів!