Київ - Трускавець

Зверніть увагу. Наш маршрут: їдемо комфортабельним 2-поверховим автобусом Неоплан-122 з Києва "Варшавською" трасою (Буча - Немішаєве - Бородянка) без заїзду в будь-які міста, розташовані вздовж "Варшавської" траси для додаткового підбору пасажирів, проїжджаємо околицею м. Рівне, окружною м. Львів (без заїзду у Львів), далі - Трускавець. Зупинки робимо тільки на сучасних комплексах АЗС: UPG, OKKO, WOG або SOCAR.

Ціна проїзду в наших автобусах:  1000 грн - доросла особа  /  900 грн - дитина віком до 10 років

Знижка:  Якщо Ви оплатили 2 і більше посадкових місця в потрібному Вам напрямку, Вам надається знижка 10% при купівлі 2 та більше місць в зворотному напрямку.

Дати виїздів з Києва в Трускавець:
кожну п`ятницю, + додаткові позапланові виїзди впродовж новорічних свят з 20 грудня по 10 січня щороку (точні дати додаткових новорічних виїздів дивіться в календарі онлайн-платформи "Звідки" - "Куди" на нашому сайті).
 

Година виїзду з Києва:  23:00   Подача автобуса на посадку:  22:45

Місце посадки пасажирів в Києві:  зупинка громадського транспорту біля салону «Автосалон Інфініті» поруч з виходом з Метро Житомирська, напрямок – на Житомир (адреса для навігатора: проспект Перемоги, 136);
 

Дата прибуття в Трускавець: кожна субота (на позапланових новорічних виїздах - наступний день після дня виїзду з Києва).

Година прибуття в Трускавець:  09:45

Місце висадки пасажирів в Трускавці:   Автовокзал м. Трускавець (вул. Дрогобицька, 35).

Графік руху та Планові зупинки автобуса вздовж дороги Київ – Трускавець:
23:00 – відправлення від Метро Житомирська;
01:10 – зупинка на комплексі АЗС «Сябри», 154 км траси Київ-Варшава, WC;

03:10 - зупинка на комплексі АЗС ОККО поруч з кільцем Сарни-Рівне / Ковель-Київ, WC;

04:45 – зупинка на АЗС SOCAR, окружна м. Рівне, 321 км дороги Київ-Чоп, WC;
08:00 - зупинка на комплексі АЗС UPG (окружна м. Львів), WC;
09:45 – прибуття на автовокзал м. Трускавець (кінцева).
 

Курорт Трускавець - «перлина» Карпат

Курорт Трускавець - невеличкий мальовничий та колоритний куточок, розташований на західній Україні (Львівська обл.) у передгір'ї Східних Карпат, оточений змішаними лісовими масивами та безкрайніми цілющими степовими зонами. Він вважається одним з найбільш відомих та відвідуваних бальнеологічних курортів України. Туристи полюбили бездоганно чисте гірське повітря з ароматом степових трав, неповторний смак та цілющі властивості мінеральних вод "Нафтуся", "Марія", інших, гостинність та традиції місцевих мешканців. Одних тільки джерел мінеральної води «Нафтуся» у місті нараховується  25. Відпочинок та ефективне лікування щорічно привертають близько 900 000 гостей різних національностей. Чисельність місцевого населення - близько 30 000 чоловік.

Автобуси Київ Трускавець від нашої фірми - найкращий вибір

Наше автотранспортне підприємство пропонує сезонні та цілорічні автомобільні пасажирські перевезення з Києва до Трускавця та інших міст України. На відміну від конкурентів, ми пропонуємо найвигідніші умови поїздок. Наш транспорт - двоповерхові комфортабельні автобуси Неоплан-122 із сучасним оснащенням та високопрофесійними водіями. Автобусна поїздка з Києва до Трускавця буде максимально комфортною та приємною. Сидячи під час поїздки у зручих кріслах з відкидними спинками Ви достатньо відпочинете, аби повністю виконати у день приїзду в Трускавець заздалегідь намічені справи.

Купити квитки Київ Трускавець онлайн на нашому сайті

Квитки на автобус до Трускавця з Києва ми продаємо онлайн на нашому сайті. Використовуйте нашу онлайн-платформу продажу квитків, за потреби - телефонуйте нам для уточнення запитань, що виникли. Ми наполегливо радимо подбати про це заздалегідь, оскільки квитки за цим напрямком розкуповуються досить швидко. Ми також ознайомимо вас з інформацією, яка знадобиться під час поїздки і під час перебування у Трускавці.

Наші автобуси до Трускавця з Києва швидко і з комфортом довезуть туристів до місця призначення, а сучасний сервіс зробить подорож приємною й незабутньою. У нашій фірмі можна дистанційно купити автобусні квитки до Трускавця, ціна яких відповідає якості обслуговування. Окрім того, якщо Ви оплатили 2 і більше посадкових місця до Трускавця, Вам надається знижка 10% при купівлі 2 та більше місць в зворотньому напрямку.

Відпочиваючи та лікуючись у Трускавці вихідні дні або свята краще провести у Львові!

У Львові також можна відвідати кавові копальні та поласувати відмінним шоколадом. Для ласунів візит до Львова буде казковим: асортимент шоколаду, карамелі, тістечок - за межею фантазій! Цукерки та шоколадні фігурки ручної роботи виглядають як маленькі витвори мистецтва.

Відпочинок на свята чи вихідні дні у Львові - це багато приємних вражень від навколишньої краси, доброзичливих людей та європейської архітектури. Купуйте квитки на наш автобус у Трускавець, тоді ймовірність заодно відвідати Львів потроюється і ваша мрія побувати у Львові стане реальністю!