Київ - Львів

Зверніть увагу: Їдемо комфортабельним 2-поверховим автобусом Неоплан-122 виключно за маршрутом Київ – Львів, без проїзду через міста Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, інші, без заїздів на автовокзали цих міст для додаткового підбору пасажирів. Зупинки робимо тільки на сучасних комплексах АЗС: OKKO, WOG або SOCAR.

Ціна проїзду в наших автобусах:  450 грн - доросла особа  /  400 грн - дитина віком до 10 років

Знижка:  Якщо Ви оплатили 2 і більше посадкових місця в потрібному Вам напрямку, Вам надається знижка 10% при купівлі 2 та більше місць в зворотному напрямку.

Дати виїздів з Києва у Львів:
дивіться в календарі онлайн-платформи "Звідки" - "Куди" на нашому сайті.
 

Година виїзду з Києва:  23:45.  Подача автобуса на посадку:  23:30.

Місце посадки пасажирів в Києві:
- зупинка громадського транспорту поруч з виходом з Метро Житомирська, як виїжджати з Києва в напрямку Житомира (адреса для навігатора: проспект Перемоги, 136);
 

Дата прибуття у Львів: наступний день після дня виїзду з Києва

Година прибуття у Львів:  08:00

Місця висадки пасажирів у Львові:

- на зупинках громадського транспорту вздовж вулиць Богдана Хмельницького, Липинського, проспекту В.Чорновола;
- біля магазину COLIN`S (кінцева), поряд з Львівським оперним театром (адреса для навігатора: вул. Городоцька, 2);

Графік руху та Планові зупинки автобуса вздовж дороги Київ – Львів:
23:30 – відправлення від Метро Житомирська
02:00 – зупинка біля придорожнього комплексу, 160 км дороги Київ-Чоп, WC
04:30 – зупинка на АЗС SOCAR, окружна м. Рівне,  321 км дороги Київ-Чоп, WC
08:00 – прибуття у Львів до магазину COLIN`S (кінцева)

 

Провести вихідні або святкові дні у Львові - чудова ідея!

З наближенням вихідних чи святкових днів майже кожен хоче провести їх якомога цікавіше. Пропонуємо відпочинок у Львові - місті з древньою історією, дивовижною архітектурою, атмосферними творчими закладами. А ще там проводяться екскурсії, які надовго запам’ятаються, та захоплюючі народні гуляння, і ніхто не нудьгує, оскільки різноманітність святкових заходів дозволяє кожному знайти місце до душі.

Автобуси Київ Львів від нашої фірми - найкращий вибір

Наше підприємство пропонує автомобільні пасажирські перевезення на вихідні дні та свята з Києва до Львова та інших міст України. На відміну від конкурентів, ми пропонуємо найвигідніші умови поїздок. Наш транспорт - двоповерхові комфортабельні автобуси Неоплан-122, із сучасним оснащенням та високопрофесійними водіями. Автобусна поїздка з Києва до Львова на вихідні дні та свята буде максимально приємною. Сидячи під час поїздки у зручих кріслах Ви відпочинете та наберетесь сил перед тим, як годинами гуляти по прекрасному Львову, милуючись його будівлями, відвідуючи кав’ярні та художні виставки.

Купити квитки Київ Львів онлайн на нашому сайті

Квитки на автобус до Львова з Києва ми продаємо онлайн на нашому сайті. Використовуйте нашу онлайн-платформу продажу квитків, за потреби - телефонуйте нам для уточнення запитань, що виникли. Ми наполегливо радимо подбати про це заздалегідь, оскільки перед святами всі квитки розкуповуються.

Ми також допоможемо з інформацією, яка знадобиться під час поїздки.

  1. Місця, де у Львові можна цікаво провести час.
  2. Карта історичного центру міста з позначенням ключових місць.
  3. Перелік храмів, де проходять богослужіння у святкові дні.
  4. Заклади харчування у Львові з чудовими стравами і смачною кавою.
  5. Пошук подобового житла.
  6. Номери телефонів львівських екстрених служб.

Наші автобуси до Львова з Києва швидко і з комфортом довезуть туристів до пам'ятників та замків Середньовіччя, які розкриють перед ними свої старі таємниці, а сучасний сервіс зробить подорож приємною й незабутньою. У нашій фірмі можна дистанційно купити автобусні квитки до Львова, ціна яких відповідає якості обслуговування. Окрім того, якщо Ви оплатили 2 і більше посадкових місця до Львова, Вам надається знижка 10% при купівлі 2 та більше місць в зворотньому напрямку.

Вихідні або свята краще провести у Львові!

У Львові також можна відвідати кавові копальні та поласувати відмінним шоколадом. Для ласунів візит до Львова буде казковим: асортимент шоколаду, карамелі, тістечок - за межею фантазій! Цукерки та шоколадні фігурки ручної роботи виглядають як маленькі витвори мистецтва.

Відпочинок на свята чи вихідні дні у Львові - це багато приємних вражень від навколишньої краси, доброзичливих людей та європейської архітектури. Купуйте квитки на автобус від нашої фірми до Львова - і ваша мрія стане реальністю!