Київ - Коблево

тут може бути розміщена ваша реклама
 
Забронювати квиток по телефону з оплатою при посадці: +38 097 0000122
 
Самостійна купівля квитка:  Створений нами онлайн-сервіс продажу квитків на проїзд нашими автобусами надає можливість покупцю ще до здійснення оплати побачити свій квиток на екрані комп’ютера чи смартфона, за потреби – редагувати його і тільки опісля здійснити оплату. Окрім цього, під час оформлення квитка пасажирам надається можливість самостійно обрати вподобані місця на схемі салону автобуса.

 

Ціна проїзду в наших 2-поверхових автобусах Неоплан-122:  550 грн - доросла особа  /  500 грн - дитина віком до 10 років

Знижка:  Якщо Ви оплатили 2 і більше посадкових місця в потрібному Вам напрямку, Вам надається знижка 10% при купівлі 2 та більше місць в зворотному напрямку.

Дні виїздів з Києва в Коблево:  кожен  четвер та кожна  субота з   02 липня  по  27 серпня   включно:
в липні: 02; 07; 09; 14; 16; 21; 23; 28; 30;
в серпні: 04; 06; 11; 13; 18; 20; 25; 27;

Година виїзду з Києва - 23:45.  Подача автобуса на посадку - 23:30.

Місце посадки пасажирів в Києві: зупинка громадського транспорту біля виходу з Метро «Іподром» (проспект Академіка Глушкова, 8), напрямок – на Одесу.
Орієнтири:
- виходити з Метро "Іподром" зі сторони Іподрому, пройти в напрямку мікрорайону Теремки-1  50 м до зупинки громадського транспорту;      
- поруч з зупинкою знаходиться АЗС "GLUSCO" (є туалет, мінімаркет);
- адреса для навігатора: проспект Академіка Глушкова, 8;
 

Година прибуття в Коблево:   08.00

Місця висадки пасажирів в Коблево:

08:00. На в'їзді в Коблево: вул. Нептуна, 3 (поряд з автовокзалом та аквапарком).
08:05. Поряд з перехрестям вулиць Перлова та Кишинівська.

Графік руху та Планові зупинки автобуса вздовж дороги Київ – Одеса – Коблево:
23:45 – відправлення від Метро Іподром
23:50 – зупинка на АЗС SOCAR на виїзді з Києва, WC
03:00 – зупинка на АЗС SOCAR, 223 км дороги Київ-Одеса, WC
06:00 – зупинка на АЗС SOCAR, 452 км дороги Київ-Одеса, WC
08:00 – прибуття (в`їзд) в Коблево

 

Автобусний маршрут Київ Коблево для літнього відпочинку

Коблево - український морський курорт-перлина, розташований на узбережжі Чорного моря між містами Одеса ( за 50 км ) і Миколаїв ( за 86 км ) та популярний не тільки серед вітчизняних відпочивальників, але й серед молдаван та білорусів.

Маршрут Київ Коблево - надзвичайно популярний в літній сезон, оскільки дуже багато бажаючих провести хоча б тиждень відпустки на морському узбережжі.

Наше автотранспортне підприємство фірма NEOPLAN пропонує пасажирські перевезення на море двоповерховими автобусами міжнародного класу NEOPLAN-122 з Києва впродовж усього літа за прийнятною вартістю проїзду, часто нижчою, аніж у інших перевізників

Київ Коблево: автобуси на море - Неоплан-122

Наші комфортабельні автобуси Київ Коблево довезуть вас на відпочинок у Коблево у вихідні дні або під час відпустки. Чиста екологія, привабливі пляжі, блакитне море, смачна їжа зроблять ваш відпочинок приємним та незабутнім. Поїздка до моря на автобусі - досить довга, при цьому сучасна оснащеність нашого транспорту, а також професіоналізм водіїв зроблять подорож швидкою і необтяжливою.

Їдемо автобусом на море у Коблево

Для бажаючих провести відпочинок в Україні влітку в Коблево та прилеглих до нього курортах із самостійним поселенням ми пропонуємо пасажирські перевезення Київ Коблево з попередньою купівлею квитків онлайн у нас на сайті. Поїздки здійснюються двоповерховими туристичними автобусами Neoplan-122 за доступною ціною. Виїзд завжди з Києва, купівля квитка Київ Коблево - онлайн, на нашому сайті.

Автобус Київ Коблево від нашої фірми - три дні на морі

Крім поїздок у відпустку на тижневий або двотижневий відпочинок влітку в Коблево, на наших автобусах можна вирушити до моря на тур вихідного дня - з виїздом у четвер ввечері та поверненням додому в понеділок вранці. При цьому купити квитки на море на нашому сайті можна як із Києва в Коблево, так і в зворотному напрямку, що дуже зручно й безпечно. Це чудова можливість провести хоча б кілька днів біля моря, насолодитися чистим повітрям, морськими купаннями, сонячними променями.

Якщо Ви оплатили 2 і більше посадкових місця в потрібному Вам напрямку, Вам надається знижка 10% при купівлі Вами 2 та більше місць в зворотньому напрямку.

Ми гарантуємо вашу безпечну доставку, потрібно тільки завчасно купити автобусні квитки в Коблево, а також підшукати відповідне місце для проживання. Це бюджетний варіант поїздки на море автобусом для сімей, студентів, закоханих, пенсіонерів і працюючих людей, бажаючих на кілька днів відірватися від родини та роботи, щоб «перезавантажитися» у новій обстановці.

Онлайн купити квиток Київ Коблево

На нашому сайті можна купити квиток Київ Коблево на проїзд в наших автобусах Неоплан-122. Купівля квитка в Коблево онлайн позбавить вас відвідування вокзалу, стояння в черзі, переживання з приводу його наявності. Купити квитки на нашому сайті можна не тільки на автобус на море з Києва в Коблево, але також на інші маршрути.

Усі учасники поїздок наших автобусів на море та з моря за маршрутами Київ Коблево та Коблево Київ від нашого підприємства автобусних пасажирських перевезень NEOPLAN - застраховані.