Київ - Залізний Порт

Ціна проїзду в наших 2-поверхових автобусах Неоплан-122:   650 грн - доросла особа  /  600 грн - дитина віком до 10 років

Знижка:  Якщо Ви оплатили 2 і більше посадкових місця в потрібному Вам напрямку, Вам надається знижка 10% при купівлі 2 та більше місць в зворотному напрямку.

Дні виїздів з Києва в Залізний Порт:
в липні: 01; 03; 05; 08; 11; 13; 15; 18; 21; 23; 25; 28; 31;
в серпні: 02; 04; 07; 10; 12; 14; 17; 20; 22; 24; 27; 30;
а також кожну п'ятницю з 01 липня по 31 серпня включно.

Години виїздів з Києва:   22:15  /  22:30
 
Графік №1: виїзд з Києва - 22:15; подача автобуса на посадку - 22:00; прибуття (в'їзд) в Залізний Порт - 09:00
Графік №2: виїзд з Києва - 22:30; подача автобуса на посадку - 22:15; прибуття (в'їзд) в Залізний Порт - 09:15
 
Місце посадки пасажирів в Києві: зупинка громадського транспорту біля виходу з Метро «Іподром» (проспект Академіка Глушкова, 8), напрямок – на Одесу.
Орієнтири:
- виходити з Метро "Іподром" зі сторони Іподрому, пройти в напрямку мікрорайону Теремки-1  50 м до зупинки громадського транспорту;      
- поруч з зупинкою знаходиться АЗС "GLUSCO" (є туалет, мінімаркет);
- адреса для навігатора: проспект Академіка Глушкова, 8;
 
Години прибуття в Залізний Порт та місця висадки пасажирів:
За графіком №1
09:00. Поряд з перехрестям вулиць Садова та Шкільна.
09:05. Біля магазину «Любава».
09:10. Автовокзал Залізного Порта (кінцева).

За графіком №2
09:15. Поряд з перехрестям вулиць Садова та Шкільна.
09:20. Біля магазину «Любава».
09:25. Автовокзал Залізного Порта (кінцева).

Графік руху та Планові зупинки автобуса вздовж дороги Київ – Залізний Порт:
За графіком №1
22:15 – відправлення від Метро Іподром
22:20 – зупинка на АЗС SOCAR на виїзді з Києва, WC
01:15 – зупинка на АЗС SOCAR, 223 км дороги Київ-Одеса, WC
04:30 – зупинка на АЗС WOG, м. Вознесенськ, WC
07:00 – зупинка на Херсонській окружній (с. Чорнобаївка), сніданок, WC
09:00 – прибуття (в'їзд) в Залізний Порт

За графіком №2
22:30 – відправлення від Метро Іподром
22:35 – зупинка на АЗС SOCAR на виїзді з Києва, WC
01:30 – зупинка на АЗС SOCAR, 223 км дороги Київ-Одеса, WC
04:45 – зупинка на АЗС WOG, м. Вознесенськ, WC
07:15 – зупинка на Херсонській окружній (с. Чорнобаївка), сніданок, WC
09:15 – прибуття (в'їзд) в Залізний Порт
 

Популярний літній автобусний маршрут Київ Залізний Порт

Сучасний український курорт Залізний Порт знаходиться на березі Чорного моря в Херсонській області. Він знаменитий м'яким кліматом, піщаними пляжами, різноманітною, розвиненою в останнє десятиліття інфраструктурою. Там достатня кількість розваг як для дітей, так і для дорослих. До послуг відпочиваючих нічні клуби, ресторани, відкриті кафе, водні гірки, більярдні зали, катамарани, водні мотоцикли, катери та яхти.

Маршрут Київ Залізний Порт автобусом популярний також завдяки особливому клімату місцевості: атмосфера сухих степів поєднується зі збагаченим іонами морським повітрям. Біля берегів вода прогрівається дуже добре. Залізний Порт розташований на одній географічній широті з такими кримськими курортами як Саки та Євпаторія, відомими своїми сприятливими природними умовами.

Наше автотранспортне підприємство фірма NEOPLAN пропонує пасажирські перевезення на море двоповерховими автобусами міжнародного класу NEOPLAN-122 з Києва протягом усього літа за прийнятною вартістю проїзду, часто нижчою, аніж у інших перевізників.

Переваги відпочинку у Залізному Порту

Відпочинок у Залізному Порту на Чорноморському узбережжі сприятиме не лише покращенню настрою, але й самопочуття. Цілющі кліматичні умови, чисті пляжі, тепла морська вода - усе разом зробить поїздку на море автобусом з Києва корисною, приємною та такою, що надовго запам'ятається. Недорогі фрукти та овочі, натуральні вина, місцева кухня зі стравами із свіжої морської риби - безліч переваг на користь відпочинку в Залізному Порту.

Поїздку до моря на автобусі можна урізноманітнити екскурсіями в біосферний заповідник «Асканія Нова» або на гейзер з бромо-йодистою корисною водою.

Знайти житло в Залізному Порту - нескладно. Уздовж узбережжя розташовані приватні вілли й пансіонати з чудовими умовами для проживання та різним ціновим діапазоном. Якщо почати пошуки місця проживання завчасно - задовго до початку сезону, можна віднайти та забронювати житло економ класу з достатньо якісними умовами проживанням за дуже низькою ціною.

Ви можете купити квитки на море на перевезення Київ Залізний Порт і назад від нашої фірми та зробити це завчасно і в онлайн режимі.

Автобуси Київ Залізний Порт - на відпочинок до моря

З початком літнього сезону автобус Київ - Залізний Порт і Залізний Порт - Київ - серед найпопулярніших в Україні.

Наші поїздки на море з Києва в Залізний Порт і назад здійснюються 2-поверховими автобусами Neoplan-122, обладнаними системами клімат-контролю, телевізорами та wi-fi.

Крім того, автобуси на море з Києва оснащені розсувними відкидними кріслами, великими панорамними вікнами, щоб подорож була максимально комфортною та цікавою.

Умови наших переїздів - одні з кращих серед схожих пропозицій по Україні. Вартість квитків Київ Залізний Порт - на прийнятному рівні, а якість обслуговування - найвища.

Відвеземо вас безпечно та швидко на море в Залізний Порт

Поїздка комфортабельним автобусом на море з Києва - чудова альтернатива подорожі потягом. Великі багажні відділення автобуса дозволяють акуратно розміщувати речі всіх пасажирів, а широкі сидіння комфортні для людей будь-якої комплекції.

Купити квиток онлайн - прекрасна заміна купівлі квитка на автовокзалі. В автобусі від нашої компанії ви легко та швидко, а також максимально безпечно дістанетеся на відпочинок улітку в Україні, без потреби відвідування вокзалів з великим скупченням людей.

Переваги нашої фірми:

  • якісний надійний комфортабельний транспорт;
  • відносно дешеві квитки на море;
  • продаж квитка в Залізний Порт з Києва та назад дистанційно в режимі онлайн;
  • точність за часом - як відправлень, так і прибуттів;
  • висококласні водії.

Усі учасники поїздки кожного автобуса на море за маршрутом Київ Залізний Порт від нашої компанії автобусних пасажирських перевезень - застраховані.