Як вибрати та оплатити місця для проїзду онлайн

Зверніть увагу:  Створений нами онлайн-сервіс продажу квитків на проїзд нашими автобусами надає можливість покупцю ще до здійснення оплати побачити свій квиток на екрані комп’ютера чи смартфона, за потреби – редагувати його і тільки опісля здійснити оплату. Окрім цього, під час оформлення квитка пасажирам надається можливість самостійно обрати вподобані місця на схемі салону автобуса.
 

Швидко купити квиток: на Головній сторінці сайту у віконці «ЗВІДКИ» оберіть місце виїзду, у віконці «КУДИ» оберіть місце прибуття, натисніть Купити квиток, далі оберіть дату виїзду та покроково заповніть вказані в онлайн-сервісі поля і здійсніть купівлю необхідної Вам кількості місць.

Вказуйте діючий та вірно написаний Email. Відразу після здійснення оплати на вказаний Вами Email надійде Ваш квиток в електронному вигляді, в т.ч. для друку. Не використовуйте скриньки @mail.ru, @yandex.ru, @list.ru та подібні. Також надходження квитка перевіряйте у СПАМ.

Детальна інструкція. Ознайомитись з ціною проїзду, датами виїздів, годинами виїзду і прибуття, місцем посадки і висадки пасажирів, маршрутом та графіком руху та зупинок (відвідування WC) автобуса «туди / назад» в потрібному Вам напрямку можна на Головній сторінці сайту в розділі "Онлайн продаж автобусних квитків на проїзд нашими 2-поверховими автобусами Neoplan-122 з Києва (в Київ) за напрямками: Затока, Коблево, Залізний Порт, Трускавець, Львів, Ужгород, Мукачево, Буковель, Ясіня, Болгарія, Юрмала". Достатньо натиснути на назву потрібного Вам міста (наприклад: Затока).

Вказуйте діючий та вірно написаний Email. Відразу після здійснення оплати на вказаний Вами Email надійде Ваш квиток в електронному вигляді, в т.ч. для друку. Не використовуйте скриньки @mail.ru, @yandex.ru, @list.ru та подібні. Також надходження квитка перевіряйте у СПАМ.

При посадці в автобус пред’явіть квиток з екрану смартфона або в роздрукованому вигляді.

Знижка: Якщо Ви оплатили 2 і більше посадкових місця в потрібному Вам напрямку, Вам надається знижка 10% при купівлі 2 та більше місць в зворотному напрямку.

Зверніть увагу: Створений нами онлайн-сервіс продажу квитків на проїзд нашими автобусами надає можливість покупцю іще до здійснення оплати побачити свій квиток на екрані комп’ютера чи смартфона, за потреби – редагувати його і тільки опісля здійснити оплату, на відміну від онлайн-сервісів продажу квитків на інших, в т. ч. відомих сайтах, у котрих пасажир вперше побачить свій квиток та номер телефону перевізника тільки після здійснення оплати.

У випадку спізнення або неявки на виїзд сплачені за квитки гроші не повертаються. Завчасний виїзд до місця посадки в автобус убезпечує від спізнення.

Консультації щоденно з 09.00 до 21.00 за тел.:
+38 097 0000 122   + Viber

 

Нами створена зручна онлайн-платформа дистанційного продажу квитків на виїзди наших автобусів за вказаними на сайті напрямками

Дистанційно купити квиток та миттєво отримати його на власну електронну адресу – тенденція сучасного життя. До ваших послуг сучасна ОНЛАЙН-платформа продажу автобусних квитків на проїзд нашими автобусами до морських курортів Затока, Залізний Порт, Коблево, ризької узбережі Юрмали та курортів Болгарії, гірськолижних курортів Буковель та Драгобрат, міст Львів, Ужгород ін.,  з м. Київ та у зворотному напрямку.

Ми створили зручну систему пошуку, щоб відвідувачам сайту було нескладно знайти відповідний рейс. У ній відображаються маршрути, розклад виїздів, ціни на квитки, графіки руху, тривалість поїздок, інформація про перевізника та автобусний парк. За допомогою нашої ОНЛАЙН-платформи продажу автобусних квитків ви можете не виходячи з дому чи офісу, будь-звідки, придбати квитки на потрібні вам дати виїзду до вподобаного місця призначення.

Використовуючи нашу ОНЛАЙН-платформу ви заощадите свої час та гроші, а придбання квитка буде необтяжливим та швидким.

Плюси купівлі квитка онлайн для проїзду нашими автобусами

 1. Відсутність черг та кас.
 2. Пошук квитків на сайті в будь-який час доби, сім днів в неділю.
 3. Наявність на сайті повної інформації щодо кожного маршруту.
 4. Можливість, до купівлі квитків та здійснення виїзду, оглянути задіяні в перевезенні автобуси у фотогалереї.
 5. Легке та зрозуміле покрокове заповнення полів онлайн-сервісу.
 6. Можливість самостійно вибрати посадкові місця.
 7. Зручність та швидкість купівлі.
 8. Безпека оплати.
 9. Миттєве отримання квитка на вказану електронну адресу.
 10. Знижки на зворотні квитки.
 11. Великий перелік напрямків.
 12. Доступ до відгуків пасажирів.
 13. Доступ до відповідей на часті запитання від пасажирів.
 14. Швидке неускладнене повернення квитків.
 15. Можливість отримати консультацію за вказаним номером телефону.
 16. Економія сил, часу та грошей.

Оплату можна проводити за допомогою банківських карток Mastercard та Visa. Після оплати квиток буде відправлений на e-mail, вказаний покупцем.

У вартість кожного квитка, навіть дитячого, входить також 1 місце багажу, максимальний розмір якого: 60х50х40 см і вагою до 25 кг, а також, при виїздах на гірськолижні курорти - 1 комплект спорядження.

В день виїзду не пізніше, ніж за 6-ть годин до виїзду, на мобільний телефон, вказаний при купівлі квитка, надійде смс з нагадуванням про виїзд  з позначенням дати, години виїзду, місця посадки, номеру та кольору автобуса.

Якщо немає можливості забронювати квитки онлайн, можна зателефонувати за вказаними в розділі «Контакти» телефонами, і консультант компанії вирішить цю проблему.

Купуйте квитки онлайн на автобус від нашої компанії у потрібному вам напрямку - і ми довеземо вас безпечно, швидко, недорого та з комфортом!